E-mail

bcb.broumov@gmail.com

 

Kde nás najdete

 
 

Booking Manažer
Martin Franc
tel: 605 279 323

Gastro Manažer
Miroslav Vlček
tel: 736 436 570

Finanční manažer
Daniel Pancner
tel: 702 088 549

 

BOARD CLUB BROUMOV

Jsme skupina mladých lidí s cílem podpory mládeže, organizování kulturních a sportovních akcí a v současné době také budování sportovně-kulturního areálu na Janovičkách, který bude sloužit široké veřejnosti jako kvalitní celoroční nabídka trávení volného času a společně budujeme Koupálo Janovičky.

Board Club Broumov vznikl už v roce 2003. V té době se parta místních riderů vrhla do pořádání letních i zimních sportovních akcí. Svépomocí tak byly postupně vybudovány areály na Janovičkách a v Božanově pod Korunou. My jsme 2. generace se stejnými cíly. Těmi jsou podpora mládeže, organizování kulturních a sportovních akcí a v současné době také budování sportovně-kulturního areálu na Janovičkách. Ten bude sloužit široké veřejnosti jako kvalitní celoroční nabídka trávení volného času. Spolek získal dotační titul v rámci spolupráce CZ/PL – realizace 2019 – 2021. Na výstavbu víceúčelového sportovního hřiště, multifunkčního pódia a společenské budovy se sálem a sociálním zařízením.

Vlajkovou lodí našich akcí je každoroční akce BCB Summer Jibbing, jedna z největších sportovně-kulturních akcí v regionu Broumovska.