Nové místo pro nákup vašich lístků – EDA Broumov

Lístky na kulturní akce na Koupálu Janovičky si nově můžete zakoupit také v prodejně EDA Broumov přímo na náměstí. Co takhle ke květině a radosti k narozeninám, svátku, výročí nebo jen tak přibalit jako radost vstupenky na divadlo, koncert nebo festival. Darovat zážitek je stejně nejlepší a navíc, to budete mít všechno při jednom. Dalším prodejním místem jsou Zdravotnické potřeby Milan Sokol.

Nový kiosek s občerstvením

Denně od 12:00 hodin si u nás můžete pochutnat na domácí kvalitní stravě, kterou pro Vás připravuje náš nový kuchař. Pryč jsou doby pouze klobás, ale dát si můžete tradiční české jídlo, smažák v housce a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou také skvělé drinky v alko i nealko stylu, abychom se zavděčili dětem i dospělým.

Letňák na Koupálu v tuto chvíli kompletní

Letňák na Koupálu – tedy letní promítání při drinku máme pro letošní sezónu připravený. 5. července doražte na dokument Mára jde to nebe, 2. srpna bude párty při legendárních Samotářích a 30. srpna potom zakončíme léto celkem netradičně, a to filmem Spalovač Mrtvol. To si prostě nemůžete nechat ujít.

Komedie Ve Smyčce Divadla v Řeznické na Koupálu již 1. července od 20:00 hodin

Nela Boudová, Filip Cíl a Zdeněk Velen zazáří na Koupálu Janovičky již 1. července od 20:00 hodin. Hra je skvělou hereckou příležitostí pro všechny tři aktéry a dotýká se nenásilně i tématiky sexuální orientace a životních hodnot. Je naplněna velmi břitkým sarkasmem a drtícími dialogy i tempem, neotřelou formou i strukturou s nečekaným závěrem. Její premiéra v roce 2010 slavila obrovský úspěch na Broadwayi v divadle Lyceum a Valerie Harper, která „Tallu“ ztvárnila, byla za tuto roli nominována na cenu Tony Award.

Stárnoucí hvězda londýnského West Endu (britský ekvivalent Broadwaye v New Yorku) i Paramount Pictures v USA 20. a 30. let minulého století, ale v té době již téměř zapomenutá americká herečka Tallulah Bankhead (31. 1. 1902 – 12. 12. 1968), proslulá svým nenapodobitelným chraplavým hlasem a zdrcujícím sarkasmem, libertinka a ikona nezávislých žen 20. století, představitelka bouřliváctví a svobodomyslnosti, ale známá také destruktivními alkoholovými, drogovými a sexuálními eskapádami, měla dokončit jednořádkovou repliku ke svému poslednímu filmu „Fanatic“. Dorazila ovšem do filmového studia v Los Angeles v takovém stavu (namol – looped), že osm hodin nahrávání této pětiminutové frekvence (smyčka – the loop) připomíná, za asistence mistra zvuku Dannyho Millera a zvukaře Steva, kteří jsou z toho, co se odehrává ve studiu takzvaně „na mašli“ (the loop), zběsilou jízdu na bizarní vykloubené horské dráze.

KULTURA NA KOUPÁLU SE ROZJÍŽDÍ V ČERVNU 

Koupálo Janovičky letos nenabízí jen koupání, písčitou pláž, půjčovnu, moderní skluzavku, pumptrack a další sportovní vyžití, ale nabídne také kulturní léto v podobě koncertů, divadel, letního kina a tradiční akce BCB Summer Jibbing 2022. Celá sezona odstartuje 4. června  akcí RAP OPEN, která přivítá přední jména rapové scény. Předprodej vstupenek na SMSticket a ve zdravotnických potřebách v Broumově v ceně 400 Kč, na místě budou vstupenky v ceně 500 Kč. Letňák na Koupálu je potom název pro sérii pravidelných venkovních promítání. Startujeme 21. června filmem Zátopek od 21:30 hodin. Další filmy budou uvedeny v podrobnějším programu promítání, ale jmenovat můžeme například obnovenou premiéru Samotářů po dvaceti letech nebo Spalovače mrtvol. V letošním roce se můžete těšit kromě kulturních akcí také na rozšířený bar, nové atrakce a o vaše plné žaludky se postará nový kuchař. Srdečně Vás zveme také na další měsíce na Koupálu – čeká vás divadlo v Řeznické – představení ve Smyčce – 1. července, koncert Čechomoru – 9. července, tradiční BCB Summer Jibbing 15. – 17. července, koncert Olympiku 12. srpna a celý program doplní 2. a 3. září Metal Festival a 8. září představení Benátky na sněhu. Předprodej na vybrané akce v síti Ticketportal, Smsticket a opět ve zdravotnických potřebách v Broumově. Těšíme se na Vás na Koupálu na Janovičkách.